Ученици одељења 1.2 имали су едукацију реалистичког приказа повреда, обољења и стања

Ученици одељења 1.2 су, у оквиру часова вежби у блоку прве помоћи, имали едукацију реалистичког приказа повреда, обољења и стања. Едукатори су ученица Eмина Салиховић (4.6) и ученик Срђан Матковић (3.2) са наставницом здравствене неге Бисером Бодиш.

Az 1.2 osztály tanulói az elsősegély gyakorlati órán belül, részt vettek egy továbbképzésen, amely a sérülések, betegségek és állapotok valósághű bemutatására irányult. Az oktatók a 4.6 osztály tanulója Emina Salihović, valamint a 3.2 osztály tanulója Srđan Matković, és az egészségügyi ápolástantanárnő Bisera Bodiš.

Učenici 1.2 odjela u okviru bloka prve pomoći imali su edukaciju realističkog prikaza ozljeda, bolesti i stanja. Edukatori su učenica Emina Salihović iz odjeljenja 4.6 i učenik Srđan Matković iz odjeljenja 3.2 sa profesoricom zdravstvene njege Bisere Bodiš