Такмичење у пружању прве помоћи и РППОС

Такмичење и смотра из пружања прве помоћи и РППОС је изузетно успешно завршена. Хвала свим ученицима и колегама који су били активни учесници. Екипа мала али одабрана представила је Средњу медицинску школу у најбољем светлу.

На такмичењу пружања Прве помоћи екипа Средње медицинске школе, коју су представљали Јована Зорић из 3.03, Тања Токовић 1.01, Маријана Палфи из 2.2, Дијана Тертеји из 3.03, Нађа Цвијин из 3.03 и Срђан Матковић из 2.2 одељења, је освојила 3. место.

Екипа Средње медицинске школе која се такмичила у РППОС, Нађа Цвијин из 3.03, Дијана Тертеји из 3.03 и Срђан Матковић из 2.2 су освојили 1. место. Екипа Виола Борош из 1.02, Агнеш Бенде из 1.02 и Наталија Kелер из 1.02 одељења су освојили 3. место.