Oдржано међуокружно такмичење из кошарке и баскета

У петак, 1. марта, ученице наше школе су ишле у Сомбор на међуокружно такмичење из кошарке и баскета. Девојке су у кошарци показале сјајну игру и својом борбом забележиле су победу против Сомборске екипе резултатом 51:12, али су у финалу биле поражене од противника из Новог Сада резултатом 30:46 и заузеле су друго место. У баскету су, након пораза од екипе из Новог Сада, заузеле треће место. Наставник у пратњи је Чедомир Лишић.

Az iskolánk diákjai március 1-jén, Zomborba utaztak körzeti kosárlabda és baszket versenyre. A lányok kiváló játékkal bizonyítottak a kosárlabda mérkőzésen és küzdelmük során, 51-12-es eredménnyel győzelmet arattak a zombori csapat ellen. A döntőben viszont vereséget szenvedtek az újvidéki ellenfelektől, 30-46-os eredménnyel, így a második helyen végeztek. A baszket játszmában, az újvidéki csapattól elszenvedett vereség után, a harmadik helyet szerezték meg. Kísérő tanár Čedomir Lišić.

Dana 1. ožujka učenice naše škole otišle su u Sombor na međuokružno natjecanje u košarci. Djevojke su prikazale sjajnu košarkašku igru te su svojom borbom upisale pobjedu protiv Somborske ekipe rezultatom 51-12, ali su u finalu poražene od protivnica iz Novog Sada rezultatom 30-46 i uzele drugo mjesto. U basketu su nakon poraza od ekipe iz Novog Sada zauzeli treće mjesto. Nastavnik pratitelj je Čedomir Lišić.