Одржана је симулација практичног рада матурског испита

Одељење 3.3, козметички техничари, протекле недеље одржали су блок наставу са наставницом Валентином Жунић. Хвала наставницима и родитељима на подршци,а резултат је да је за 5 дана 20 ученица одржало 60 часова и реализовале 188 третмана.

Az elmúlt héten Žunić Valentina tanárnő vezetésével, iskolánk 3.3 osztályos kozmetikus szakirány tanulói, gyakorlati oktatáson vettek részt. Köszönjük a tanárok és szülők támogatását, melynek eredményeként 5 nap alatt, 20 tanuló 60 órát és 188 kezelést valósított meg.

Odjel 3.3, kozmetički tehničari, prošli je tjedan održao blok nastavu s nastavnicom Valentinom Žunić. Hvala nastavnicima i roditeljima na podršci, a rezultat je da je u 5 dana 20 polaznika održalo 60 sati i odradilo 188 tretmana.